Down-11 Ps.Věnováno El.

27. března 2012 v 18:02 |  FF-Down

"No" řekla a polkla "Ano" řekla jsem a Louis jen poslouchal "No jak jsem byla s tim klukem tak mě při tom natáčel, a teď jí vydírá" já se potálně lekla a nemohla jsme jí na to nic neřakla azase jsem musela leťet na záchod.No prostě od tí doby co jsem se na sví 18 nározeniny tak opila bylo mi blbě.
.
.
.
Když to Lenka řekla. Začalo se to řešit no alespoň se něco děje,ale stejmě mi bylo pořád blbě.Ale jinak super den
.
.
.
Večer jsem si konečně s Louisem vyměnila číslo,skype a Facebooku.A povídali jsem si usla jsem na konec kolem asi 4 hodin ráno.Probudila jsem se okolo půl jedný.Zabalila jsem si a šla dolu do restaurace si dát něco k jídlu potkala jsem tam Nialla a Louisiho.
.
.
Rozloučení bylo nejhorší.Hned jak jsem asi 10 mimut seděla v autě přišla sms od Louise chybíš mi .Louis . Odepsala jsem mu. A hned doma jsem si vibalila a zase jsem letěla na záchod. Zapla Skype a kecala jsem s Miou,a pak s Louisem.
.
.
Ráno budík v 5 hodin. realita řekla jsem si a šla se zkluturnit a pak šla vyzdenout Miu.A šli jsem na praxi do nemocnice.Abych to vysvětlila už jsem ve třeťáku na zdrávce. Strašně mě bavilo bejt s malejma dětma.Ale dneska jsem musela jít nabírat krev. Šlo to dobře asi hodinu nabírala jsem krev jední ženský a v tom sem zase musela měžet na záchod,Mia bežela za mno a hned "Dneska si dojdeš koupit těhotenskej test" řekla Mial "A proč " odporovala jsem "Pujdeš a tečka" řekla
____________________________________________________________________________________________________________
Dneska napíšu snad ještě jeden díl .Ps zase dube pro El.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se ti moje FF ?

Ano
Ne

Komentáře

1 Bublinka Bublinka | 27. března 2012 v 18:16 | Reagovat

Super :-D Pokračování ihned.

2 El :* El :* | 27. března 2012 v 21:07 | Reagovat

Super ;)) a děkujů za věnování =) MucQ:DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama