Down 6

20. března 2012 v 17:17
Down 6 :) Tak snad se vám bude líbit. A taky trochu romantiky


Probudila jsem se se super náladou je mi přece 18. Rozespalá jsem vylezla s postele a Lenka ještě spala když sem se pomalu dostala do koupelný málem jsem začala ječet , když jsem se viděla v zrcadle. Odmalovala jsem se vyčistila zuby, Poupravila jsem se. Pak jsem se šla oblíknout, Vlasy jsem si uplatala do copanu a hodila ho na staranu. A šla nasnídani tam už byli všichni hned mi začali přát "Viky Všechno nejlepší " řekli mi a já rozespale odpoveděla "Děkuji" a usmála jsem se . A šla si vzít něco k jidlu, jelikož už všichni byli nasnídaný tak jsem seděla u stolu sama, ale pak přišli kluci sedli si vedle mě "AHoj Viky a všechno nejlepší" řekl Louis a všichni se k němu přidali. "Co tu mají dobrýho"řekl Niall " Skoro nic" odpoveděla jsem Niall se mi podíval do misky a s velice zajímavý usněvem mi řekl "Tak určitě si nedám to co máš ty " "Proč?" zeptala jsem se "Vždit to vypadá jak pro nějakýho králíka " usmál se a šel si něco vzít.

.

.

.

.

.

Přišla jsem na pokoj a oblíkla jsem se na sjezdovku. Na sjezdovce to bylo v pohodě. A docela jse se těšila na večer kdy distanu dárky .Ošla jsem si na oběd a šla na pokoj se vysprchovat. Moje sprchování trvalo asi hodinu . potom foukání vlasů,Nalakování nechtů atd.

.

.

.

.

.

.

Večeřa byla docela dobrá ale obávala jsem se večera proto že se na mě všichni jen pitomě usmívali.

.

.

.

Na večer jsem si vzala dlouhý šaty a znovu jsem si upletla cop a přehodila jsem ho pře rameno. Namalovala jsem se .

A šla jsem dolů. No bylo to super všude hrála hudba a dárky no nejlepší. Ale co bylo asi super už jsem mohla pít. Takže přípitek byl šampus. Ale pak jak minuty uběhali tak já jsem začala hodit na bar víc a víc nejdříve to začalo s rumem s colou. a pak nějaká ta vodka a bůh ví co. no jen to co jsi pamatuji bylo to že jsem se líbala s Louisem a docela hodněkrát a pak že se tam Harry tak trochu opil a lítal po hotelu v trenclíh. Ale pak už jsem měla zatmění

.

.

.

.

.

.

Ráno jsem se probudila v cizí posteli docela jsem se bála otočit se a podívat se kdo je za mnou . Ale ta osoba to udělala za mě "Lásko spíš" byl to Louis byla jsem docela ráda ale protože jsem nevěděla co se stalo měla jsem chuť utéct někam daleko "Ne už ne".Zjistila jsem že mám na sobě jeho pruhované triko. a když jsem se otočila hned mě začal líbat. já se odtrhla a docela blbě jsem se zeptala co se stalo Louis se na mě tak divně podíval a řekl "Ty si to opravdu si nepamatuješ" ale asi jsem tušila co se stalo . Protože oblečení bylo všude okolo postele.

.

.

Natáhla jsem se pro spodní prádlo oblíkla jsem se a šla zpátky na pokoj. Lenka už na mě byla nechystaná "Haha laciná kurva se vrací" nechtěla jsem jí poslouchat protože mě bolela hlava že by kocovina ? "Vlazla jsem do koupelny a šla na svůj radí rituál . oblíkla jsem se ale na snídani jsem si vzala jen černej čaj a šla si sednout ke klukům.

.

.

.

.

.

Na sjezdovku jsem nešla bolela mě hlava a bylo mi na zvracení. A taky jsem byla ráda že Lenka šla a já jsem si alespoň na chvilku odpočnu od jejích nadávek. Sundla jsem si kalhoty a v tom někdo zaklepal byl to Louis a jeho blbá otázka byla v tuhle chvíli docela blbá . Louis mi řekl "Nezopakuje me si to" já se na něj podíla s výrazem jako co . "To si to doopravdy nepamatuješ" "Dopravdy ne " "Aha a proto jsem tady" a začal mě vášnivě líbat. Odnesl mě ke mě na postel a asi víte co pokračovalo.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Bublika Bublika | 20. března 2012 v 17:49 | Reagovat

Super pokračování jinak nevim co dudu dělat .

2 El ;) El ;) | 20. března 2012 v 18:14 | Reagovat

:D k tomu není co dodat :D

3 kája kája | Web | 21. března 2012 v 13:44 | Reagovat

[2]:
[1]:
děkuji :))

4 E.....G.....l....Í.......K..... <3 E.....G.....l....Í.......K..... <3 | 21. března 2012 v 14:50 | Reagovat

A já chci detaily! :DD

5 Eglíku Eglíku | 21. března 2012 v 14:53 | Reagovat

milí Eglíku když chceš detajli tak si posuť nějaké vidoe +18

6 e g l í k skmb e g l í k skmb | 21. března 2012 v 14:55 | Reagovat

promin ale na to koukám každý den ! chceš se mnou!? :DDD

7 we-love-onedirection2 we-love-onedirection2 | 21. března 2012 v 20:09 | Reagovat

[6]:  To víš květo :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama