Down 9

26. března 2012 v 17:22 |  FF-Down

Probudila jsem se okolo 11.Louis ještě spal,tak jsem stala a šla do koupelny vysprchovala jsem se namalovala ....
A musela jsem si ho vyfoti , proto že byl takovej roztomilej . No fotka dělaná na mojí tapetu.Louis se probudil "JAk dlouho jsi vzhůru " zeptal se "Chvilku pár minut" odpověděla jsem "Jo aha ty se dokážeš na malovat za pár minut ?" a usmál se tím jeho drzím usměvěm. "To zase né tak asi hodinu" .
.
.
NA obedě jsem si hned všimla Lenky a nějakého Frajéra ahned jak mě vyděla tak se na mě podívala jek Haha já už mám taky kluka a ty teď budeš trpět . Všechny jsme pozdravila a šla si sednou. Po oběde jsem se domluvila s Lenky mamou že se tam na mě mám dojít povít že se o Lenku bojí. No já jsem si tam musela pro nějký věci ,které mi nezbalial .
.
.
Otevřeli se dveře a tam lenka stála oblečená jak z nějakýho bordelu. "Ahoj hele já si vemu jen pár věci a jdu teda jsetli ti to nevadí " řekla jsem mile "Hmm snad ne a co na mě tak čumíš" řekla s jejím nepříjemným tonem "Jen se dívám na to co máš na sobě a nic víc a hádat se stebou nebudu tak prosím tě uhni " řekla jsem ale ona stále stála ve dveříh a vypadala že se chce hádat "Hmm závidíš co to by jsi si kvůli tvému Louisovi nevzala ,ale já kvůli svému miláčkovi jo a vem si co hceš a táhni já mám něco rozdělanýho" a koneče mě pustila dovnitř , já už jsem jí na to nic neřekla. vešla jsem do pokoje a myslela že se tam asi poblejju všude byl bordel,flašky od vodky a rumu, cigára kondony, oblečení a tak dále. Vzala jsem si svoje věci a šla zátky k Louisovi.
.
.
Večer jsem to řekla Lence mamě a ona mi na to řekla že "Lenka si totiž meslí že ti to vadí" Já se jen usála a šla jsem se navečeřet a musím říct FŮJ. Po večeři mi bylo totálně spatně .
___________________________________________________________________________________________________________
Večer snad napíšu další díl :))
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se ti moje FF ?

Ano
Ne

Komentáře

1 Bublinka Bublinka | 26. března 2012 v 19:47 | Reagovat

Super a krásnej obrázek :)) Pokračování . Ty napíš knihu .Ale nějaký scény bys mohla víc popisovat . Ale jinka super

2 Květka ;) Květka ;) | 26. března 2012 v 21:12 | Reagovat

Jo napiš knížku! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama