Down/15

1. dubna 2012 v 17:54Co jsem poslední uslyšela byli hlasi.....
U Viky doma
Viky mamka :Super mám dovolenou nejdříve se dobře vyspim a potom bych mohla něco uvařit a dojít za Viky.
Najednou se ale zazvoní telefon "Dobrý den tady Mia " ozvalo se "Ahoj Mio co potřebuješ ?" řekla jsem s klidem "Viky leží v nemocnici a je v komatu" řekla vyděšeně Mia "Ano hned tam jedu " řekla jsem zmateně jak kdyby to byla nějak legrace .


V nemocnici
"Dobrý den" řekl líkař "DObrý den kde je moje dcera" řrkla jsem " Vaše dcera je velmi kritickém stavu leží v komatu na JIPce " řekl "A můžu jí vydět " zeptala jsem se se slzami v očíh "Ano ale jen na 5 minut" .Když jsme přišli na její pokoj bylo tam hrozný ticho a jen pípapi a bzučeli různý přístroje já si sedla na židli vedle postele a začala jsem brečt takhle jsem tam byla 5 minut mezi tím jsem jí říkla že musí byt silná.
Vyšla jsem z pokoje a musela jsem si sednout Mia tam seděla a taky brečela "Co vám řekli" zeptala se "Nic" odpověďela jsem.Když Viky mama odjela domů. Mia tam zůstala sama .


U Mii doma
Pořád si prohlížim naše hotky a brečim ale v tom mi začne zvonit telefon na displei se objeví neznámé čislo.Vemu to a ozve "Ahoj Mio tady Louis " "Ano jaký Louis ?"řeknu "Tomlinson chodm z Viky.Co je z Viky nebere mi telefon" zeptá se a já si zpomenu že jsem mu chtěla zavolat "Já nevím jak ti to říct " řeknu nejistě a chcesemi brečet "co ji je " řekne a třese se mu hlas "Viky dneska srazilo auto a leží na Jipce v kritickém stavu" řeknu a to už nevydržím a rozbrečím se "Zítra tam jsem" řekla a zavěsil telefon . A j´á se rozbrečela

Druhý den v nemocnici
Viky rodina tam už byla a Mia taky já tam přiběhl jak jsem včéra přiletě. Pozdravil jsem a hned se zeptal jak jí je . "Prý se její stav odvčereška velice zpepšil " řekla mi její matka a já si vzal Miu starnou a hned jsem se jí tam musel zeptat "A co to ďítě" zeptal jsem se "Viky potratila" řekla a rozbrečela se a já už to taky nevidrřel.Sedíme tady asi 2 hodiny a nic se neděje.

Už když jsem tam byl jen já a Mia .Přiběhl za mámi doktor že se Viky probouzi a že jestli jí chceme vydět že můžeme.

___________________________________________________________________________________________________
Pokračování snad zítra :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama