Down/18

8. dubna 2012 v 22:07 |  FF-Downza týden
Probudila jsem se vedle polonahého Louise,který ještě spal. Já vstala oblíkla se udělala jsem raní higienu . dole na mě čekala Mia "tak taxíka jsem zavola cestou se stavime pro kafé" hned na mě vyvalila "jo" odpoveděla jsem a usmala se v tom přijel taxík (jen aby jste to pochopili dneska bude modní přehlídka, s kterou jsme pomáhali.

Při generálce
"holky dobře jste to skonbinovali vypadá to velice dobře" řekla Alex(módní návrhářka) "to jsme rádi" řekla Mia a obě jsme se usmáli "jo a holky dneska tady večer nebudu tak nakonci tam pujdete vim" řekla Alex "co mi vždiť je to tvoje kolekce" řekla jsem "Jen se tam ukáže te a zase odejde to a tečka" řekla Alex

Večer
Začala módní přehlídka a kluci seděj v první řadě a já si to v zákulisí užila. Ale teď musíme na stage a tvrdit že je to naše kolekce. Stáli jsme na podium ukazali jsme se a kluci začali ješte víc tleskat :)
Domu jsme přijeli něco kolem 3 ráno. Ale já byla plná energie na rozdávání. Tak jsme se rohodli dívat na film no abych řekla bych že výběr filmu nebyl dobrej Kamarád taky rád s 5 nadrženejma kluka . Film skočil asi okolo 5 ráno ale ještě bych klidně bežela maratón . S Louise jsme šli do jeho pokoje ,co nebyl dobrej nápad . Hned jak jsme zavřeli dveře od jeho pokoje začal mě vašnivě líbat já si omotala nohy kolem louise, pak mě ale narazil na dveře a já mu začala sundavat tričko on mě pomalu pomalu položil na postel a začal mi pomalu sundavat tričko a pak kalhoty ja byla jen ve spodním prádle ,a já začala hledat knoflík od kalhot. V tom se ale rozleťeli dveře a vnich byl Harry ,který hned zavřel dveře. Asi za 3 minuty zaklepal a pak vešel "jo hele Niall ma hlad tak se jede do města" "Jo pojedeme s váma" řekl Louis.
-Za chybi se omlouvám. Ps. na mobilu se to píše hodně blbě :))
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lucy Lucy | Web | 10. dubna 2012 v 22:51 | Reagovat

Jé,tohle je úžasná ff,přečetla jsem si všechny díly,jenak dál ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama