Live your dream-13

24. dubna 2012 v 22:36 |  FF Live your dream


13.díl


Netrvalo to ani deset minut a byli jsme na místě. Vlezli jsme do klubu, na pódiu zrovna něco řikali, ale moc sem z dálky nerozuměla. Když zase začali hrát šli sme tancovat. ,,Dem na bar, jdete s náma?" ozval se vedle nás Harryho hlas, už bylo trochu poznat že něco pil. Šli sme s ním, s holkama jsme si dali pár panáků a kluci se nám najednou ztratily z dohledu. Pochopili sme proč utekli, když sme za sebou zaslechli pár ječících holek. Když zmizeli, kluci zase byly u nás. Ani nevim koho to napadalo dát si soutěž v tom kdo bude mít rychlejc vypito. Já sem to po chvíli vzdala. Harry vedl, ten měl vůbec nějakou picí náladu. ,,Nechceš jít ven?" zeptal se mě Liam s tím jeho nejroztomilejším úsměvem ,,ráda" nechali sme tam ostatní ať si dělají co chtěj a šli sme. Venku sme si vyhlídli lavičku mezi stromy, Liam se posadil a já si sedla na něj. Opřeli jsme se hlavami o sebe. Užívala jsem tu chvíli kdy jsem mohla být jen s ním. Otočil si mě k sobě ,,máme už jenom pár dní, a vůbec netuším jak to bude potom co odjedem, ale vím že tě nechci ztratit!" ,,já tebe taky ne, nebydlíme od sebe tak daleko, ale s tvým cestováním po světě to je těžký" měla jsem skoro slzy na krajíčku při představě že až kluci odletí už ho nikdy neuvidím, ale to jsem radši hned zahnala. ,,Tak si tě vemu s sebou!" řekl s jistotou ,,kéž by to šlo…" zašeptala jsem ,,a proč by ne?" ,,nemůžu přece jentak nechat školy a rodiče by taky nesouhlasili" ,,neboj všechno se ještě domluví" řekl a políbil mě. Vyrušilo nás zvonění Liamova mobilu, než ho vytáhl z kapsy, zvonění přestalo ,,Niall?" řekl překvapeně ,,co asi může chtít.."zajímala jsem se ,,no to nevím, ale radši tam půjdem" pronesl Liam a šli jsem dovnitř. Když sme je našli zeptal se Liam Nialla co potřeboval ,,já? Já ti nevolal!" koukal na Liama překvapeně a začal něco hledat v mobilu ,,jé promiň, to asi omylem." Louis si začal osahávat kapsy ,,lidi já nemam svůj mobil! Skuste mě někdo prozvonit" ,,já asi těžko, došel mi kredit" řekla jsem mu když se podíval na mně. I když ho kluci prozváněli nikde ho nenašel. Všimla sem si že nikde nevidim Harryho ,,kde je Harry?" ,,potom co už do sebe hodil několikátou flašku sme ho neviděli" odpověděl mi Zyan ,,a neměli by sme ho najít?" ,,mohly by sme.." šli jsem teda hledat Harryho, procházela jsem zrovna kolem baru když jsem uslyšela někoho jak zpívá koukla jsem se tím směrem a co nevidím, Harry už bez trička a oblejzal každou holku, která kolem prošla, když si mně všiml začal na mně volat ať se k němu přidám. Radši jsem zavolala na Liama, že jsem ho našla ať s nim něco udělá. S klukama se domluvili že Liam jakožto jedinej střízlivej ho odveze na hotel. ,,Nemam se pro tebe vrátit?" zeptal se starostlivě ,,nemusíš pojedu zpátky s ostatníma" řekla jsem mu a on nasedl do auta a odjel, po chvíli se rozhodli i Mandy se Zaynem že pojedou.

Zůstala jsem teda jenom já, Louis, Lilly a Niall. Lilly se od Nialla ani nehla, tak jsem si povídala a pak i chvíli tancovala s podnapitym Louisem. Když jsem už necítila nohy a byla jsem unavená řekla jsem že pojedu ,,počkej pojedu s tebou aby ses nám někde neztratila" ,,no nevim kdo by měl koho hlídat" odpověděla jsem mu pobaveně, protože už taky v sobě měl docela dost. Zahrál na mě uraženej pohled, ale pak se usmál. Celou cestu autem sme byly zticha, ale stále jsem na sobě cítila Louisův pohled. Koukla jsem se na něj a on se jen usmál. Auto zastavilo a my vystoupily. Mlčky jsme došli k výtahu a vešli dovnitř. ,,Byl to fajn večer" culil se na mě Louis když sme zmáčkli patro kde jsem měla pokoj já a holky, asi mě chtěl doprovodit až k nám, ,,jo to jo." Najednou to s náma trhlo, výtah se zastavil a světlo zhaslo, zůstalo rozsvícený jen malý nouzový, který moc světla nevydalo. ,,My se zasekli!" začala jsem panikařit ,,určitě to hned opraví, zavoláme ostatním ať to dojdou říct" ,,Hmm a z čeho asi?!" ,,No to je vlastně pravda…pořád se někdo zasekává ve výtazích, nebude to trvat dlouho a určitě nás dostanou ven" ,,snad.." hlesla jsem, záviděla jsem tu jeho bezstarostnost. ,,Neboj" řekl potichu a najednou si mě k sobě přitiskl a ochranářsky obejmul. Asi měl na mě uklidňující účinky, ale hned mi bylo líp. ,,Krásně voníš.." řekl a já cítila jeho nos na mých vlasech, rukou mě chytil za bradu a zvedl můj obličej k jeho. Než sem si stačila cokoliv uvědomit ucítila jsem jeho rty na mých, pomalu jsem mu začala jeho polibky oplácet. Prsty jsem měla zapletené do jeho vlasů, jeho ruka mi ze zad sjela až dolu. Začali jsme se líbat více a více vášnivěji, věděla jsem že dělám absolutní blbost, ale nemohla jsem přestat. Miluju přece Liama! Ano to je pravda, ale něco mě táhlo i k Louisovi.

Z pohledu Louise: Byla tak sexy, už od prvního dne kdy jsem jí uviděl na pláži se mi líbila. Ano vím že mám Eleanor, a Holly chodí s Liamem, s mym nejlepším kamarádem. Jenže prostě jsem si nemohl pomoct. Byl jsem tak šťastnej když mě nechala konečně jí políbit. Věděl jsem že si to budu navždycky vyčítat vůči Liamovi, ale ona byla prostě jiná než Eleanor. Mé ruce putovaly po celém jejím těle. Začali jsme spolu hrát jazykovou bitvu. Její tělo bylo dokonalé, rukou jsme jí zajel pod tričko a ona pod to moje.

Z pohledu Holly: Stáhnul ze mě tričko, rukou zajel na má záda a sundal mi i mou růžovou podprsenku. Trochu poodstoupil a začal si mě prohlížet. ,,Seš tak krásná.." ušklíbla jsem se na něj a když se zase přitáhl sundala jsem mu tričko. Rukou jsem jezdila po jeho těle, on mi najednou zajel pod kalhotky a strčil do mně dva prsty. Zasténala jsem a začala mu rozepínat pásek od kalhot, nakonec se mi povedlo stáhnout mu je celé. Přejela jsem po jeho zvětšujícím se objemu v boxerkách. To už mi sundaval kraťasy i kalhotky a sobě boxerky. Chytnul mě za zadek, já obmotala svoje nohy kolem jeho pasu, on si mě přitiskl na stěnu výtahu a začal přirážet. Cítila jsem jeho teplý a zrychlený dech na svém krku. Zasténal mé jméno, a když jsem byla i já sesunuli jsme se vedle sebe na zem a opřeli se o sebe. V hlavě se mi honilo miliony myšlenek. Na jednu stranu jsem si chtěla nadávat co jsem to právě provedla, ale na tu druhou jsem byla šťastná z Louise…
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kája Kája | 25. dubna 2012 v 10:57 | Reagovat

Hej a stejně je to Louis :) Jinak super ten výtah byl super nápad :)

2 El El | 25. dubna 2012 v 14:24 | Reagovat

No to víš ty nápady ve sprše ;D Jn Louis... ;)))

3 tin. tin. | 28. dubna 2012 v 21:47 | Reagovat

hezky kdy bude dalsi dil?

4 El El | Web | 29. dubna 2012 v 17:35 | Reagovat

Ještě nevím, ale mohl by být do středy ;)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama