Down- 20

6. května 2012 v 0:18 |  FF-Down
-Už zase píšu přes mobil ,tak to bude kratší.


"Poslední den v Londině" řekla jsem si sama pro sebe, zatím co jsem vstavala z postele. Ale něco mě zastavilo , byl to Lou ,kterej taha gumu od mejh puma kalhotek. Otnčila jsem se k němu zpatky a dala mu pusu. Po chvilce do našeho pokoje vtrhul Harry a vypadalo to na hladinu alkoholu v krvi jelikož ná skočil do postele šipku a řval větu tipu "dáme skupinovej sex na hned?" ,když to řek asi po 5 zvedla jsem se a šla si dát něco ke snídani.Mia seděla v jídelně s Liamovim Ipadem a hned jak mě uviděla "už to viš?" řekla s usměvem na tvaři "ne co?" řekla jsem a čekala na odpověd "Leonardo DiCaprio se rozešel s přítelkyní" a měla pořad usměv tipu a teď musí bejt můj "Tak že ty a Liam nic?" řekla jsem docela překvapeně "ne vždiť on mě nechce a ani to není muj tip " a pořad se dívala na Leonarda bez trička .


Začala jsem si balit kufry ale to co jsem tam dala Loui mi vypahova zpátky "né ty sexy kalhotky mi tu nech" řekl s vážným výrazem na tváři "ne vrať to"
řekla jsem mu a chtěla mu je vytrhnou z ruky,ale on mě převalil pod něho a řekl "máme ještě čas na pár věcí" při tom se drze usmíval . Začal mě líbat vašní a mezi tim hledal můj knoflík u kalhot , podařilo se mu se země sundat celkem rychle a pak i další kusi mého i jeho oblečení už měl na sobě jen boxerky (značku nevím ale byli modrý) a já černé krajkované kalhotky. "Můžu" zeptal se opatrně Loui a já neodpověděla a misto toho ho políbila na jeho plné rty do kterých sem se pak i jemně zakousla .Loui si tam chvilku hral dole s mím vstupem do říše dívů a pak do mě pomalu vniknu . Přala jsem si aby to bylo takhle co nejdýl ale nešlo to.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 El El | 6. května 2012 v 0:22 | Reagovat

Nejlepší! Jako vždy :)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama