Down 21/

7. května 2012 v 9:45 |  FF-DownNa lešti to bylo hrozný ,s každým jsem se objala a kluci Mia i já jsmě měli slzi v očíh. Loui mě nechtěl pustit ale stejně nakonec musel.

Škola pohoda ,učení celkem v pohodě a praxe skvělá. Ale vlastně každý den jak přes kopírák škola,nákup, sms a volání s Loui a klukama. Mia si našla super přítele jmenuje se Leoš je o pár let strarší ale to jí nevadí.

"Super sobota, já sama v bytě" řekla jsem si sama prosebe . chvíli ležela a jen tak přemýšlela o životě a vtom se ozvalo zvonění mého black berryho volal Loui " dobré rano lásko" ozval se známi hlas "dobré" odpověděla jsem rozespale a ještě k tomu si zívla "chci tě vidě! pojď ihned na skype" rozká zal mi a já rukou začala šmátrat po mén noťasu "ano hned" a položila jsem to Skype byl skvělí "hned jak staneš z postele pujdeš se podívat k oknu a to co uvidiš bude tvoje" řekm mi s dost nepřijemnýn výrazem v obličeji "ano ale jdu tam hned" řekla jsem a vstal z postele , přiskočila k oknu a uviděla dvou místý střibrnomodrý BMW , stejný bylo v mission Inpossible "Loui to je promě " zeptala jsem se ho s výrazem když malí dítě dostane novou hračku "Jo to BMW je pro tebe " Takhle jsme si povídali asi 2 hodiny.Mia přišla asi kolem 1 hodiny odpoledne ,tak jsme si zajeli na oběd naší oblíbenou pizzu. Po obědě jsme jeli do nákupáku s Miou chodit do obchodou není dobrý "tohle musim mí………….Tohle ale fakt musím mít" řvala přes půlku obchodu ale tak co .Po 2 hodinovým pobíhání s krámu do druhého na podpatkách a rukama plnejma taškami jsem si sedli do Starbucku .


Pondělí-Pátek to bylo pořád stejný .Až na jeden den po šklole jsme měla sraz s Miou v jedný zasrčený kavárně ,dneska měl totiž Leoš velkou oslavu u nich doma a tak jsem byla posvaná taky domluvili jsme se že tam dojedeme mím autem a že tam i přespíme tam. Party byla skvělá drinky rumy,koli,vodky……… ale jinak v pohodě.


Ráno jsem se probudila po těžký praxi a Mia seděla u postele a koukala ma mě jak na mrtvolu a na sobě měla naťas "Doberé ráno" řekla jsem "Ahoj" řakla a hned rychle zaklapala noťas "co tady děláš" zeptala jsem se jí ale ona jen mávla rukou a odešla do kuchyně a celý den se mno nepromluvila přišla mi sms že zítra budou mít 1D autogramiadu v Praze super Mie jsem to hned musela doběhnou říct "Víš to kluci budou mít autogramiadu tady v Praze" řekla jsem jí "Neraduj se tak" řekla mi "Jdu se podívat na net kdy a kde" řekla jsem jí a ona mi ho vytrhla z ruky "ne pujdem se projím a můžem tam zajít se podívat "Tak teda jo" šla jsem se oblíknou vzala jsem si peneženku ,mobil a obula tenisky. Celou dobu jsme si povídali , ale když jsem se jí zeptala na to ráno hned to zapovídala ´.Když jsme procházeli kolem trafiky pořád se rozhléžela po časopisích jak kdy by tam měla bejt snad nahá . K nákupáku jsme došli asi za hodinu a půl .Takže autogramiada má bejt zejtra ve tři hodiny odpoledne . Cestou domů jsme si došila na oběd .Oběd byl dobrej až na to že každá holka se na mě dívala jak na chudinku a to se mi moc nelíbilo. Až sem došla taková malá holka asi tak 10 let a chtěla podpis ten sem jí dala a když odcházela tak mi řekla "To bude dobrý , ty si najdeš nového" "Co??" zeptala jsme se s docela vyděšenym výrazem .


Doma už jsme to nevydržela a hned jsme se zeptala Mii co to bylo ráno a co holka mlela? Mia mi podala noťas a ukázala mi ten článek co ránbo četla a já nevěděla co mám dělat "Louis Tomlinson si našel novou přítelkyni Eleonor Calder" stálo tam a mě se chtělo řvát a brečet na vzájem "Ale tak to snad nic neznamená nebo ano" řekla jsem jí a vtom jsem chtěla aby to byl jen nějaký žert "Ale tak se podívej na tohle" byli tam fotky jak se posobě válej někde na louce. Nevěděla jsme co mám dělat chtěla jsem se dojít opít uplně na mol ,ale to taky není dobrý proto jsem se rozhodla ,že si skočim zaběhat. Došla jsem až na ežeckou dráhu asi 15minut chůze od centra a skoro niko tam nebyl tak proto jsem tam běhala a chtěla od všeho upéct.Začalo pršet ale mě to nezastavilo běhala jsme dál byla jsem uplně mokrá,celé moje oblečení bylo promočené.A dotoho jsme začala ještě brečet,tak že mi bylo upně jedno jestili mě teď nědko vidí. Cestou zpátky jsem se ještě stavila v samoobluse a koupila flašku vodky.A běžela zpátky domů jelikož začínalo i bouřit.Mia byla doma asi vyklízela skříň nebo co . Uviděla mě stát ve dveřích celou mokrou a ktomu ještě s flaškou ve dveřích. Hned mi flašku vytrhla z ruky "kahle to nepujde" řekla mi a vedla mě ke koupelně tam mi pustila sprchu a i s oblečením mě tam dotáhl ke sprchovému koutu. Strčila mě tam a já i přes mokré oblečenícítila teplou vodu dopada na mě studené tělo.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 El El | 7. května 2012 v 10:48 | Reagovat

Tak to je boží! ;)))

2 Christen Christen | Web | 7. května 2012 v 13:13 | Reagovat

Rak mě se ze všech nejvíc líbí Niall ale ještě i Louis a zbytek kluků taky není špatný třeba Harry je roztomilej jen mě se na něm nelíbí ty jeho kudrlinky...

3 Kája Kája | 7. května 2012 v 17:12 | Reagovat

[2]: Ty jsou na něm ale nejlepší :) podle mého názoru

4 Bublinka Bublinka | 8. května 2012 v 13:42 | Reagovat

CHudák Viky Louis je mrtvej :) A jinak nejhezčí je Zayn Malik <3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama