Down 22

11. května 2012 v 21:58 |  FF-Down

Ráno jsem se probudila šla se nasnídat ,ranní hygiena atd. S Miou jsme se rozhodli že na tu aoutogramiadu pujdem .Tak jsem chtěla vypadat co nejlíp nevím proč ,ale ta Eleanor byla fakt docela pěkná.


Mia vařila oběd ,nějaký experiment.Alespoň budu mýt čas si jít ještě zaběhat.Dneska jsem se šla proběhnout za město na cyklistkou dráhu ,byla delší a já si potřebovala ještě rozmyslet jestli tam mám doopravdy jít ,a nebo se Mie nějak vymluvit.Ale zase kluky ráda uvidím.


Do bytu jsem přišla přesně na Miin oběd,Musím říct že těstoviny byli skvělé.Šla jsme se osprchovat a umýt si vlasy,pak jsme si je vyhoukala vyžehlila,lechce se namalovala .A šla se oblíknout ,vzala jsem si na sebe uplý džíny ,delší tryčko a pře to přehodli zelený sako.Mia zas nesklamala černý legíny a delší týgrovaný tryko nakulnovaný vlasy a v rce novou kabelku od Prady . "Můžeme" zaptala se mě "Asi jo" řekla jsme ale v hlavě mi něco říkalo nechoď tam. Šli jsme pěšky.


Když už jsme tam přicházeli ječící faninky byli slyšet. Když ale přiškočili na menší podium a já uviděla Louiho myslela jsme že se rozbrečím hlavně když zpívali Moments.Zaspívali 6 písniček něco řekli a šli si sednout k delšímu stolu ,kde se hned udělala strašná fronta s Miou jsme je snad všechny pustili dopředu a čekali jsme na popis "V pohodě" zeptala se mě Mia "Co si myslíš" zeptala jsem se jí byla jsem strašně nervózní "že nejsi ,ale ty jsi silná ty to zvládneš" řeklami .Když už jsme se dostali na řadu Louis mi do ruky strčil podepsanou kartu "další" řekl a ani se na mě nepodíval kluci se mu začali smát a on se podíval "Tak já tedy pujdu" řekla jsem mu "Né Viky počkej " řekl a chytnuol mě za ruku "Ahoj ,hele kdy tady končíte ,potřebuju něco vědět " řekla jsem mu a pak jsem si vzala podpis ještě od kluků. A čekala na Louiho v kavárně .


Přišel za chvilku "Ahoj Viky co jsi potřebovala" zaplat se mě a chtěl mě políbit ucukla jsem hlavou "Ahoj hele musím se tě na něco zeptat" řekla jsme "Asi chceš mluvit o El" řekl s usměvem na tváři "Jo proč mi ne neřek že se se mnou chceš rozejít ?" řekla jsme mu na rovinu "Ale ne to jsi asi špatně pochopila Eleanor je moje příbuzná" řekl s usměvem "Aha tak já nevím jestli je normální se válet a mucka se svýma příbuznýma" řekla jsme s naštvaným hlasem "Já se ti omlouvám s klukama jsme byli v jednom klubu a El tam byla s nějakej ma kamarádkami a vodky tam lítali jedna za druhou,doopravdy se ti omlouvám" řekl a já nevěděla jestli mu mám veřit a nebo né "Tak mi prosím věř" řekmi a nakonec mě ještě políbil .Z končili jsme spolu na záchodech.
Ps.Pokračování zítra :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se ti moje FF ?

Ano
Ne

Komentáře

1 Nikol1 Nikol1 | 16. května 2012 v 18:13 | Reagovat

Ahoj můžu se zeptat kde je 6.díl.Díky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama